Co sprawia że grille Broil King są takie doskonałe?

Produkowane w Kanadzie grille Broil King są doskonałe jakościowo, niezawodne, pozwalają przygotować doskonałe dania i mają wyjątkowe funkcje wyznaczające standardy do których muszą dostosowywać się inni.

Wysokiej jakości wykończenie

Wysokiej jakości wykończenie jest równie istotne dla wytrzymałości i estetycznego wyglądu grilla gazowego jak materiał, z którego jest on wykonany. Wszystkie grille Broil King zabezpieczone są trzema warstwami ochronnymi warstwą ocynkowanej stali, podkładem z fosforanu cynkowego oraz warstwą farby epoksydowej.

Aluminiowe piekarniki do grilli Broil King

Wszystkie grille Broil King wyposażone są w piekarniki aluminiowe Therma-Cast. Aluminium lepiej utrzymuj ciepło niż inne materiały. Piekarniki tego typu są bardzo wytrzymałe i nigdy nie rdzewieją. Wyjątkowo głębokie piekarniki zarówno te ze stali nierdzewnej jak i te wykonane z aluminium odlewanego ciśnieniowo zapewniają równą dystrybucję ciepła i wydajność porównywalną z tradycyjnymi piekarnikami. Doskonale zatrzymują ciepło i charakteryzują się wyjątkowo długą trwałością.

System Flav-R-Wave

Unikalny kształt niezwykle trwałego systemu Flav-R-Wave wykonanego ze stali nierdzewnej w sposób efektywny chroni palnik, w większym stopniu utrzymuje ciepło i równomiernie rozprowadza je w całym piekarniku. Tłuszcz ściekający na aromatyzer Flav-R-Wave natychmiast wyparowuje. Dym i para nadają grillowanym potrawom niepowtarzalny smak i aromat.

Palnik Super 8 Infinity firmy Broil King
Legendarny już palnik Super 8 Infinity firmy Broil King dzięki 360 otworom szybko nagrzewa piekarnik do temperatury 300 stopni C. Wykonany ze stali nierdzewnej palik o dużym przekroju zapewnia równomierną dystrybucję ciepła.

 

 

 

Palniki Dual-Tube od firmy Broil King

Rewolucyjna technologia polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w równomiernym rozprowadzaniu gazu na całej długości. Dzięki temu wysokość płomienia jest taka sama z przodu, jak i z tyłu

 

 

 

Reklamy
Tagged with: , , , , ,
Napisane w Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: