Outdoorchef – prezentacja marki

Grille Ogrodowe OutdoorchefOutdoorchef jest znaną międzynarodową firmą należącą do grupy DKB. Siedziba firmy znajduje się w Ebikon w Szwajcarii. Asortyment produktów obejmuje wysokiej jakości grille gazowe, węglowe i elektryczne, oraz szeroki wachlarz innowacyjnych akcesoriów do grillowania.

Głównym produktem Outdoorchef są kuliste grille gazowe z unikalną, opatentowaną technologią „leja”, która zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym dla zdrowia ogniem wznieconym przez ociekający tłuszcz.

Zespół ekspertów: wykwalifikowanych technologów, projektantów i specjalistów od marketingu, każdego dnia pracuje nad tworzeniem perfekcyjnych grilli umożliwiających zdrowe i komfortowe grillowanie na świeżym powietrzu.

Produkty OUTDOORCHEF wykonane są z materiałów najwyższej jakości, zaskakują inteligentnymi rozwiązaniami i posiadają nowoczesny design.

Grille OUTDOORCHEF dzięki opatentowanym technologiom oraz innowacyjnym akcesoriom, stwarzają szeroką gamę zastosowań. Oprócz kiełbasek, steków, ryb i drobiu, dają możliwość stworzenia dania wegetariańskiego, pizzy a nawet kuszącego deseru z grilla.

Oprócz Szwajcarii, Outdoorchef obecny jest w Niemczech, Austrii, Holandii i Francji bezpośrednio poprzez własne spółki. W innych krajach Europy, w Australii i USA, Outdoorchef reprezentowany jest poprzez Partnerów dystrybucyjnych.

Reklamy
Tagged with: , , , , , , , , , ,
Napisane w Akcesoria do grillowania, Grille Gazowe, Grille Węglowe, Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: