Istnieje kilka kluczowych czynników, które należy rozważyć przed zakupem grilla gazowego.

Grill Gazowy

SYSTEM PALNIKÓW

Kluczem do odpowiedniego grillowania jest nie tylko odpowiednia moc palników. Nie mniej jest ona bardzo ważna w odniesieniu do efektywności całej powierzchni roboczej. Dobrze zaprojektowany system palników i sam palnik powinien wypełniać całe dno piekarnika, eliminujące gorące i zimne miejsca. Grube palniki wykonane ze stali nierdzewnej zapewniają długą ich trwałość.

AROMATYZER

Aromatyzer jest kluczowym elementem, który tworzy w naszym grillu gazowym smak prawdziwego grillowania. Tłuszcz skapujący na gorącą powierzchnię aromatyzera jest natychmiast odparowywany nadając odpowiedni aromat grillowanym potrawom. Szukaj urządzeń wyposażonych w odpowiednie aromatyzery.

RUSZTY

Ciężkie ruszty żeliwne są wydajniejsze, posiadają lepsze właściwości utrzymywania ciepła. Jeśli natomiast zależy Ci na szybkiej i wygodniej konserwacji rusztów wybierz te wykonane ze stali nierdzewnej.

BUDOWA GRILLA

Pod tym względem, twój grill musi wytrzymać próbę czasu. Powinien być solidnie wykonany, ciężki i stabilny. Elementy stalowe powinny być ocynkowane, dzięki czemu nie będą rdzewiały  i zachowają ładny wygląd przez lata. Właśnie tak wykonany grill to inwestycja na lata a nie na jeden sezon!

MARKA

Dowiedz się kto jest producentem, zapytaj o gwarancje. Jeśli będziesz miał pytania lub potrzebował wsparcia po-sprzedażowego dowiedz się czy będziesz miał do kogo zadzwonić? Nie zapomnij zapytać o części zamienne, czy są łatwo dostępne? To wszystko sprawi, że twój zakup będzie udany!

Wreszcie, aby określić który grill jest właśnie dla Ciebie, zadaj sobie kilka prostych pytań. Ile osób będzie grillować? Jak często? Jak dużo masz miejsca na grilla? Co lubisz grillować? Jakie potrawy przyrządzać? Jakie cechy grilla są dla Ciebie ważne? Czy będziesz korzystać z bocznej kuchenki  i tylnego palnika rożna?

Gdy już będziesz wiedział czego szukasz, będziesz w stanie znaleźć grill, który jest właśnie dla Ciebie.

Cały asortyment Broil King jest dostępny teraz blisko Ciebie na www.sklep.dynamic24.pl

Reklamy
Tagged with: , , , , , ,
Napisane w Grille Gazowe, Poradnik Grillowania, Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: