Dla lubiących klasykę polecamy grille węglowe Outdoorchef

SONY DSCGrille Węglowe to aktualnie najlepiej sprzedające się grille na świecie. Kuliste grille Outdoorchef są jak ikona designu na naszych tarasach i w ogrodach. Grillowanie dzięki zamykanej pokrywie daje nieograniczone możliwości na przyrządzanie potraw z grilla jak w tradycyjnej kuchni. Co ciekawe grille węglowe Outdoorchef wyposażone zostały w system odprowadzania tłuszczu co zapobiega jego spalaniu oraz system rozpromieniowania temperatury. Szwajcarskie grille węglowe Outdoorchef to najlepszy sposób na czyste i ekologiczne grillowanie.

Grillowanie, gotowanie, pieczenie – od smażonej kiełbasy po wykwintne menu, to wszystko na jednym grillu. Grille Outdoorchef są to jedyne na świecie grille z unikalną, opatentowaną technologią „leja”, która zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwym dla zdrowia ogniem wzniecanym przez ociekający tłuszcz. Również dzięki wewnętrznemu lejkowi mamy możliwość jednoczesnego grillowania pośredniego i bezpośredniego. Należy wspomnieć również o górnej pokrywie na zawiasie, czy ruszt umożliwiający dosypywanie paliwa bez konieczności zdejmowania go z paleniska.

Ruszt na zawiasach ułatwia dokładanie węgla zarówno przed jak i w trakcie gotowania. Dzięki wewnętrznemu lejkowi istnieje możliwość jednoczesnego grillowania pośredniego i bezpośredniego. Trwały wózek na kółkach ułatwia manewrowanie na każdego rodzaju powierzchniach. Otwierany ruszt na wspornikach ułatwia dodanie węgla w każdym momencie grillowania; misa grilla z otworem wentylacyjnym ułatwiającym regulowanie temperatury wewnątrz grilla; pojemnik na popiół, w zestawie wieszak na akcesoria. Idealne urządzenie do grillowanie pośredniego jak i bezpośredniego. Przy grillowaniu pośrednim potrawa umieszczana jest
nad zamkniętą częścią leja, gdzie chroniona jest przez bezpośrednim płomieniem. W przypadku metody bezpośredniej, mięso umieszczamy bezpośrednio nad żarem, czyli otworem leja. Idelna sposób na grillowanie potraw wymagających krótkiego grillowania w wysokiej temperaturze.

Przewagi technologiczne:

  • łatwy montaż końcowy
  • odpowiednia wysokość robocza
  • niepowtarzalny i praktyczny design grilla
  • pewna i prosta obsługa
  • wysokiej jakości materiały
  • łatwe czyszczenie
  • ruchome i solidne stelaże

technologia-grille-wegloweOutdoorchef obserwując potrzeby konsumenta, wprowadził szereg unikalnych rozwiązań technologicznych jak górna pokrywa na zawiasie, czy w przypadku grilla węglowego ruszt umożliwiający dosypywanie paliwa bez konieczności zdejmowania go z paleniska.

Zdrowie: Wkład lejkowy umożliwia bezpośrednie i pośrednie grillowanie bez szkodliwego zbyt dużego ognia wywołanego ociekającym tłuszczem.

Wszechstronność: Grillowanie, gotowanie, pieczenie – od smażonej kiełbasy po wykwintne menu.

Bezpieczeństwo: Otwierany ruszt ułatwia wkładanie i uzupełnianie brykietu w trakcie grillowania. Przyjemna i odpowiednia wysokość grilla ułatwia przyrządzanie potraw na grillu.

Reklamy
Tagged with: , , , , ,
Napisane w Grille Węglowe, Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: