Przygotuj się….GRILLUJEMY!!!….przygotuj się na majówkę i sezon letni

grillowanieGrille gazowe to pewność oczekiwanego smaku, możliwość kontrolowania temperatury zapewniającej perfekcyjne przyrządzenie każdego dania oraz brak dymu. Nie bez znaczenia jest także nowoczesna stylistyka. W efekcie twój grill dostarczy nie tylko przyjemności wynikającej z jedzenia ale również wzbudzi podziw u sąsiadów. Łatwość z jaką odpalasz grilla gazowego nie da się porównać do rozpalania klasycznego grilla na węgiel. Wystarczy przekręcić pokrętło i już po kilku minutach możesz rozpoczynać grillowanie i cieszyć się nim w każdych warunkach.

Poszerz swoje grillowanie o metodę pośrednią, grillowanie z użyciem rożna, grillowanie na drewnianej desce desce cedrowej czy wędzenie na grillu.

Na majówkę  polecamy:

Grill Gazowy Broil King GEMBROIL KING GEM

Mniej miejsca nie powinno oznaczać mniejszej wydajności. Dlatego produkty ze serii GEM spełniają równie rygorystyczne standardy, co wszystkie pozostałe grille firmy Broil King i wyróżniają się całą gamą atrakcyjnych funkcji i elementów wyposażenia. Urządzenia Broil King Gem są idealne dla małych rodzin i mniejszych przestrzeni – mniejsze lecz równie wydajne.

Grill Gazowy Broil King Royal 30

BROIL KING ROYAL 30

Broil King Royal 30 został wyposażony w palnik ze stali nierdzewnej Dual-H z ociekaczem tłuszczu, termometr i dwustronny ruszt żeliwny, oraz dodatkowo górny ruszt do podgrzewania i boczny palnik ze stali nierdzewnej. Dodatkowo boczne półki są składane co czyni grilla jeszcze bardziej mobilnym.

Grill Gazowy Broil King Crown 20

BROIL KING CROWN 20

Solidny ogrodowy grill gazowy Broil King Crown 20 to urządzenie, na którym zawsze możesz polegać. Ten stylowy grill zachowuje świetny wygląd przez długie lata. Łatwość, z jaką rozpalasz grill zasilany paliwem gazowym wprost nie da się porównać do rozpalania grilla węglowego. Wystarczy przekręcić pokrętło i wcisnąć przycisk zapalarki, a po kilku minutach możesz rozpoczynać grillowanie. Można grillować powoli i równomiernie lub szybko w bardzo dużej temperaturze. Legendarny palnik Super 8 Infinity jest gwarancją najlepszych efektów. Budowa palnika gwarantuje doskonałe rozprowadzanie ciepła, równomierne nagrzewanie piekarnika i długotrwałość. Dzięki 360 otworom grill rozgrzewa się do temperatury 350°C w ciągu paru minut

Grill Gazowy Broil King Signet 90

BROIL KING SIGNET 90

Grille z serii Signet mają doskonały wygląd, dużo przestrzeni roboczej i możliwości będące w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagającego szefa kuchni. Grube i ciężkie ruszta żeliwne doskonale zachowują ciepło pozwalając w ten sposób na szybkie obsmażanie potraw. Ruszta są dwustronne: jedna strona służy do szybkiego obsmażania mięsa, natomiast na drugiej znajdują się kanaliki, w których gromadzą się soki nawilżające potrawy podczas opiekania. Dzięki dużemu i głębokiemu piekarnikowi, grille Signet świetnie nadają się do przygotowywania dużych pieczeni i indyków.

Grill Gazowy Broil King Sovereign XL 90

BROIL KING SOVEREIGN XL 90

Sovereign XL 90 to najlepszy towarzysz podczas wyjątkowych wieczorów przy grillu. Piekarniki zbudowane z jednego kawałka aluminium odlewanego ciśnieniowo oraz ruszty z najwyższej jakości żeliwa zapewniają znakomite warunki do przyrządzania potraw. Przestronna szafka z dodatkowymi rozkładanymi półkami zapewnia dostatecznie dużo miejsca na wszystkie przybory i akcesoria. Dzięki 6 200 cm powierzchni grillowej, Sovereign XL 90 jest gotowy na wszystko, co zapragniesz na nim położyć. Dzięki temu, to doskonały wybór dla entuzjastów grillowania na dużych przyjęciach. Wysoka jakość i mistrzostwo wykonania widoczne są w każdym elemencie.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ PRODUKTÓW NA WWW.SKLEP.DYNAMIC24.PL

Grille Gazowe sprawiają, że czas spędzony w domu z rodziną i przyjaciółmi staje się przyjemniejszy. Wykorzystując grille i akcesoria Broil King nasze możliwości są nieograniczone.

Reklamy
Tagged with: , , , , , , , , , ,
Napisane w Grille Gazowe, Pomysły na udane grillowanie, Poradnik Grillowania, Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: