Nowe modele Broil King – zapowiedź

Kontynuując tradycję budowania wysokiej jakości grilli gazowych  firma Broil King wprowadzi na rynek w 2014 kilka nowych modeli, które są odpowiedzią na potrzeby miłośników grillowania.

Nowe grille ogrodowe Broil King Baron oprócz dużej funkcjonalności posiadają również nowoczesny a zarazem klasyczny design. Grille ogrodowe z tej serii gwarantują niezawodną funkcjonalność oraz łatwość obsługi, co daje ogromną radość wszystkim entuzjastom grillowania. Grille te zostały wyposażone w ciężkie dwustronne ruszty żeliwne, system Flav-R-Wave wykonany ze stali nierdzewnej, palniki wykonane w technologi Dual-Tube oraz zawory Linear-Flow zapewniające precyzyjną kontrolę temperatury. Bardzo przestronna szafka pozwala zmieścić 11 kg butlę gazową, oraz przydatne dodatki do grillowania. Stylowe modele serii Baron są jak kuchnia na ogrodzie, tylko znacznie bardziej praktyczne. Przestronna szafka oraz duże boczne półki zapewniają wystarczającą ilość miejsca na wszelkiego typu akcesoria i przyprawy.  W Polsce będą dostępne 2 modele z serii Baron: Broil King Baron 320 i Broil King Baron 340.

W ofercie Broil King na 2014 rok każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie grille charakteryzują się nadzwyczajną jakością. Nie inaczej jest w przypadku nowych modeli Broil King Monarch. Grille ogrodowe z serii Monarch zostały wyposażone w piekarnik zbudowany z nierdzewnego odlewanego aluminium, opatentowany system palników Dual-Tube oraz wyjątkowo trwałe komponenty ze stali nierdzewnej. Nowe modele Monarch zostały dodatkowo wyposażone w składane półki z hakami na akcesoria, a od nowo zaprojektowana szafka zapewnia łatwy dostęp do butli z gazem. Nowe stylowe grille gazowe z serii Monarch są gwarancją niezawodności i jakości za bardzo przystępną cenę. W naszej ofercie będą dostępne modele: Broil King Monarch 320 i Broil King Monarch 340 (z kuchenką boczną)

Nowe grille gazowe z serii Royal spełniają równie rygorystyczne standardy co wszystkie pozostałe urządzenia firmy Broil King i wyróżniają się całą gamą atrakcyjnych funkcji i dodatkowego wyposażenia. Nowe grille ogrodowe z serii Royal zostały wyposażone w system palników rurowych wykonanych ze stali nierdzewnej o mocy 8,8 kW, najwyższej jakości ruszty żeliwne oraz wykonany ze stali nierdzewnej system Flav-R-Wave. Całość dopełnia szafka na butlę gazową  oraz opuszczane boczne półki z hakami na akcesoria do grilla. Dzięki niewielkim rozmiarom i składanym bocznym półkom grille gazowe z serii Royal są idealne dla małych rodzin i mniejszych przestrzeni. W naszej ofercie będą dostępne modele: Broil King Royal 320 i Broil King Royal 340

Wszystkie nowe modele grilli i dodatków do grillowania będzie można zamawiać już od wiosny 2014 roku.

Reklamy
Tagged with: , , , , , , , , , , , , , , , ,
Napisane w Grille Gazowe, Poradnik Grillowania, Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: