MOC GRILLOWANIA NA CAŁEJ POWIERZCHNI

Grille Broil King dostarczają wysoką moc oraz wydajność. Nie tylko posiadasz wszechstronność w grillowaniu różnych rodzajów potraw przy różnych temperaturach, ale również luksus wykorzystania całej powierzchni grilla do opiekania. Opatentowany, wytrzymały i ekstremalnie wydajny system palników Dual-Tube odgrywa kluczową rolę w dostarczaniu optymalnej mocy wykorzystując więcej niż 120 otworów umieszczonych na ściankach każdego palnika. Porównując z innymi palnikami o dużej ilości otworów na rynku, system bocznych otworów Dual-Tube w palnikach Broil King jest znacznie wydajniejszy i równomierniej rozkłada ciepło na powierzchni grilla.

Unikalny system Flav-R-Wave równomiernie rozprowadza ciepło na całej powierzchni grilla, podczas gdy wytrzymałe żeliwne ruszty pochłaniają i utrzymują ciepło dla uzyskania nieprawdopodobnej mocy smażenia. Jest to idealna kombinacja technologii oraz wysokiej jakości komponentów. Jaki jest rezultat? Wyjątkowe d o ś w i a d c z e n i e z grillowaniem.

Każdy grill BroilKing jest tworzony, aby zapewniać optymalną wydajność i trwałość. Wszystko jedno jaki wybierzesz model, legendarny system grillowania Broil King da Ci możliwość przyrządzenia prawie wszystkiego w każdej pożądanej formie. Możesz smażyć doskonałe steki, piec na rożnie lub nawet zaserwować wyszukany deser przyrządzony na grillu. Każdy element tego systemu jest zaprojektowany i zbudowany dla pełnienia konkretnej funkcji. To połączenie daje niesamowity efekt. Nieprzypadkowo otrzymujesz Wspaniały Aromat Grillowania używając grilla Broil King.

Broil King System Grillowania1. PIEKARNIK: ZADZIWIAJĄCE UTRZYMANIE CIEPŁA
Zrobiony z odlewu aluminium, pokryty emaliowaną porcelanową stalą lub z wysokiej jakości nierdzewnej stali. Te wytrzymałe piekarniki zapewniają doskonałe utrzymanie ciepła i długotrwałą jakość. Zbierający się na dnie piekarnika tłuszcz kapiący z mięsa będzie parował, aby aromat grillowania pozostał we właściwym miejscu.

2. RUSZTY: DIAMENTOWY WZÓR NA STEKU
Ruszty te gwarantują doskonałe utrzymanie ciepła i wyjątkową moc smażenia. Ruszty Broil King są dwustronne, co zapewnia
wyjątkową wszechstronność użytkowania. Szersza strona rusztu ma rowki zbierające skapujące soki, natomiast druga strona
pozwala nadać stekom i innym grillowanym potrawom charakterystyczny wzór.

3. THE FLAV-R-WAVE™: NIESAMOWITY SMAK
Unikalny opatentowany system Flav-R-Wave™ wypełnia całe dno piekarnika i zapewnia równomierną dystrybucję ciepła i kontrolę
płomienia. System przechwytuje i natychmiast odparowywuje skapujące soki i tłuszcz, nadając potrawom doskonały smak.

4. PALNIK: MOC I WYDAJNOŚĆ
To najnowsze rozwiązanie w palnikach stosowanych w grillach gazowych. Opatentowana przez Broil King rewolucyjna technologia polega na wykorzystaniu wewnętrznej rury pomagającej w równomiernym rozprowadzaniu gazu na całej długości. Dzięki temu wysokość płomienia jest taka sama z przodu jak i z tyłu.

5. KONTROLA: IDEALNA TEMPERATURA
Zawory Linear Flow™ umożliwiające precyzyjną kontrolę temperatury, dzięki czemu grill jest rozgrzany zawsze dokładnie tak, jak
potrzebujesz.

Reklamy
Tagged with: , ,
Napisane w Grille Gazowe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: