Wyjątkowe promocje na grille gazowe w DYNAMIC Centrum Grilla

broil king sovereign 90BROIL KING SOVEREIGN 90 – TANIEJ 0 500 ZŁ

Sovereign 90 urządzenie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu optymalnej wydajności i trwałości. Zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, znajdziesz elementy i funkcje zapewniające lepszą wydajność, dłuższą żywotność i jeszcze większą radość z grillowania na świeżym powietrzu. Sovereign 90 dzięki nadzwyczajnym zdolnościom zatrzymywania ciepła, oprócz możliwości grillowania bezpośrednio na ruszcie, może być używany także do pieczenia konwekcyjnego, grillowania na rożnie i przygotowania dodatków na palniku bocznym.

aktualna cena: 4499.00 PLN *

Broil King Royal 320

BROIL KING ROYAL 320 – TANIEJ 0 250 ZŁ

Grill gazowy Royal 320 produkowany jest z materiałów z wysokiej jakości. Jest pełny doskonałych rozwiązań i stworzony aby służyć jak najdłużej. Posiada palniki Dual-Tube ze stali nierdzewnej oraz aromatyzer Flav-R-Wave ™.  Z jego zwartą budową i składanymi bocznymi półkami , grill Royal 320 jest idealny dla rodzin grillujących na niewielkich przestrzeniach, przy wykorzystaniu wszystkich możliwości tego urządzenia.

aktualna cena: 1749,00 zł*

BROIL KING BARON 340 – TANIEJ 0 300 ZŁ

Broil King Baron 340Grill gazowy Baron 340 oferuje moc i wydajność, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających grillowiczów. Sercem grilla Baron jest wyjątkowy system grillowania: wytrzymałe żeliwne ruszty, aromatyzer Flav-R-Wave ™ ze stali nierdzewnej, palniki ™ Dual-Tube o potężnej mocy oraz praktyczna boczna półka z palnikiem. Grill jest łatwy w utrzymaniu, idealnie wpasowuje się w miejski styl a cechy, które łączy w sobie mogą rywalizować z każdym innym grillem. Baron to klasa sama w sobie.

aktualna cena: 3199,00 zł*

* promocje trwa do odwołania lub wyczerpania zapasów magazynowych

Aby zobaczyć wszystkie aktualne promocje zapraszamy na nasze strony internetowe, do naszego sklepu internetowego DYNAMIC Centrum Grilla i do naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się w Bielsku-Białej w C.H. Sarni Stok przy ulicy Sarni Stok 2. ZAPRASZAMY

Reklamy
Tagged with: , , , , , , , , ,
Napisane w Akcesoria do grillowania, Grille Gazowe, Pomysły na udane grillowanie, Poradnik Grillowania

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: