Grillowanie i wędzenie z nowymi produktami od Broil King

grillowanie na desce z beczki po winieGrillowanie na świeżym powietrzu jest coraz częściej wybieraną forma spędzania wolnego czasu. Wielu z nas grillowanie traktuje hobbystycznie a nawet jak swój styl życia . Niektórych jednak standardowe formy grillowania zaczęły nudzić i poszukują oni nowych sposobów i metod przygotowywania potraw z grilla. Dlatego coraz częściej takie osoby sięgają po wyjątkowe akcesoria do grillowania takie jak drewniane deski, wióra do wędzenia czy kawałki drewna do wędzarni i grilli. Stosowanie drewnianych desek, wiórek do wędzenia czy kawałków drewna do grillowania to świetny sposób na poszerzenie naszych doświadczeń z grillem. Dla osób poszukujących  właśnie takich rozwiązań DYNAMIC Centrum Grilla poszerzyło swoją ofertą w 2015 roku o trzy wyjątkowe produkty kanadyjskiej marki Broil King. Są to: bardzo duże kawałki drewna z beczek w których było składowane wino i rum, przeznaczone do wędzarni lub grilli węglowych oraz dębowe deski do grillowania w których były składowane jedne z najpopularniejszych win w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych.

Broil King 63250Kawałki drewna do grillowania i wędzenie z beczek po winie Broil King 63250

Bardzo duże kawałki drewna przeznaczone do wędzarni lub grilli węglowych. Kawałki drewna wykonane są z dębowych beczek, w których składowane były m.in. wina: Merlot, Pinot noir, Cabernet sauvignon.

Broil King 63255Kawałki drewna do grillowania i wędzenia z beczek po rumie Broil King 63255

Bardzo duże kawałki drewna przeznaczone do wędzarni lub grilli węglowych. Kawałki te wycinane są z beczek które były wykorzystywane do przechowywania najlepszych gatunkowo rumów pochodzących z rejonu Karaibów. Najbardziej znane i szlachetne gatunki rumu, dojrzewające w dębowych beczkach, pochodzą właśnie z Karaibów.

Broil King 63270Deski do grillowania z beczek po winie Broil King 63270

Te deski do grillowania wycinane są z dębowych beczek w których składowano jedne z najpopularniejszych win w Kanadzie i USA czyli: wina: Merlot, Pinot noir, Cabernet sauvignon. Grillowanie potraw na takich deskach nadaje potrawom wyjątkowy dymny smak i aromat.

Kawałki drewna do grillowania i wędzenia będą dostępne w opakowaniach po 0,75 kg

Deski do grillowania z beczek po winie będą miały wymiar: 20,3 x 7,6 cm

Nowe produkty będą dostępne na początku marca 2015 roku w sklepie DYNAMIC Centrum Grilla ul. Leszczyńska 20 43-300 Bielsko-Biała oraz online na http://www.sklep.dynamic24.pl

Reklamy
Tagged with: , , , , , ,
Napisane w Akcesoria do grillowania, Pomysły na udane grillowanie, Poradnik Grillowania, Pozostałe

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: